Jong en oud vindt u in Park Sonsbeek. Hier is dan ook van alles te beleven. Van de prachtige schakeringen van groen, tot bijzondere kunstobjecten en van picknickende vriendengroepjes tot rustzoekende vogelaars, u vindt het allemaal in dit bijzondere park.
Vlak bij de ingang grenzend aan de Lovinklaan staat de statige Belvedère. De 140 treden van deze monumentale toren zijn regelmatig te beklimmen. Eenmaal boven biedt de 19e-eeuwse uitkijktoren een adembenemend uitzicht over de stad. Bij heldere dagen kunt u zelfs tot aan Kleef in Duitsland kijken.
Neem ook eens een kijkje bij de Lazy King bij de Witte Villa. Dit markante beeld kijkt voldaan over de prachtige stad uit en staat symbool voor genieten na gedane arbeid. Goed voorbeeld
doet volgen; het groene veld nodigt uit om eens rustig bij te komen en vooral te genieten.